NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Zadowolony klient

Graveco ® reprezentuje najlepszy stosunek jakości do ceny dla sprzętu do przenoszenia i natryskiwania farb różnych typów.

Graveco ®istnieje na rynku od ponad 10 lat, koncentrując się na poszerzaniu sieci klientów i partnerów oraz wprowadzaniu innowacyjnych technologii, aby sprostać wysokim wymaganiom i szybko rozwijającemu się rynkowi sprzętu zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego.

Oferujemy pełną gamę produktów obejmujących różne obszary zastosowań i obsługę płynów, w tym wykańczanie natryskowe, mieszanie płynów, uszczelnianie, smarowanie oraz klejenie

Dążymy do realizacji celów naszych klientów i partnerów, głęboko cenimy opinie, konstruktywną krytykę oraz pasję do ciągłego doskonalenia i wzajemnego rozwijania się.

Jako firma cenimy uczciwość i odpowiedzialność. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, elastyczności i szybkości w rozwiązywaniu problemów. Zapytania klientów są obsługiwane szybko i profesjonalnie.

OSTRZEŻENIE

Głównym warunkiem z naszej strony, podobnie jak w przypadku wielu producentów sprzętu przemysłowego, jest konieczność używania i obchodzenia się z wyposażeniem w określony sposób .

Przykłady aplikacji

Innowacyjne rozpylacze z gamy Graveco ® pozostawiają gładką i jednolitą powierzchnię na każdym materiale wewnętrznym i zewnętrznym. Za pomocą opryskiwacza z łatwością przemodelujesz ściany wewnętrzne, meble, szafki i nie tylko.>

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image